6 miejsc na lot balonem na ogrzane powietrze w Seattle i poza nią

Północno-zachodni Pacyfik to jedna z najpiękniejszych części kraju. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Waszyngton na tydzień, czy już tu mieszkasz, czeka na Ciebie zabawne doświadczenie balonu na gorące powietrze. Gdzie można latać balonem w rejonie Seattle i poza nim?

Oto 6 miejsc, w których można polecieć balonem po Waszyngtonie:

  • Lot balonem w Seattle
  • Nad tęczą
  • Magazyn balonów
  • Przejażdżka balonem Snohomish
  • Wycieczki balonem Morning Glory
  • Gwiazda Poranna Balon Co.

Jeśli chcesz zobaczyć Puget Sound i inne atrakcje Seattle w zupełnie nowy sposób, czytaj dalej. Przedtem omówimy każdą firmę dostarczającą balony na ogrzane powietrze w Waszyngtonie, w tym jej lokalizację, dostępność lotów i stawki. Będziesz mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zaplanować następną przejażdżkę balonem!

6 wspaniałych miejsc do latania balonem na gorące powietrze w Seattle i poza nią

Lot balonem w Seattle

Pierwszy na naszej liście jest trafnie nazwany Lot balonem w Seattle w Burien. Mają trzech pilotów, Eliava Cohena, Kasey Schwemmer i McKenna Secrist. Rozpoczniesz przygodę balonem z Muckleshoot Casino w pobliżu centrum Seattle. Następnie zostaniesz przekierowany na prywatną stronę startową około 10 minut od kasyna.

Podczas lotu wzniesiesz się balonem na wysokość od 3000 do 5000 stóp, podziwiając widoki na pobliskie pola uprawne, jeziora i rzeki w Seattle. Gdy wrócisz na twardy grunt, razem z kolegami wzniesiesz toast kubkiem szampana. Pilot balonu przynosi nawet luksusowe czekoladki, którymi możesz się delektować jako przekąskę po przejażdżce.

Przeciętny lot balonem w Seattle Ballooning trwa dwie i pół godziny. Możesz zaplanować wspólny lot z maksymalnie ośmioma osobami za 295 USD lub prywatny lot dla maksymalnie 10 osób za 1400 USD.

2825 południowo-zachodni 170ten Street, Burien, Waszyngton 98166 | 206-588-9788

Nad tęczą

Nad tęczą ma trzy lokalizacje w całym Waszyngtonie, w Snohomish, Seattle i Woodinville. Ułatwia to zaplanowanie przejazdu bez względu na to, gdzie mieszkasz lub odwiedzasz Waszyngton.

Rozpocznij dzień w najlepszy możliwy sposób od lotu balonem na gorące powietrze o wschodzie słońca, który zwykle rozpoczyna się w Woodinville w pobliżu SR 522 i I-405 East. (Inne miejsce startu na poranne przejażdżki znajduje się w Snohomish, jeśli jest nieco wietrzniejszy dzień.) Musisz być tam jasno i wcześnie o 6 rano. Następnie zostajesz przetransportowany do miejsca przejażdżki, start około 6:45. Około 8 rano jesteś z powrotem na ziemi. Następnie wypijesz szampana o 8:15 i będziesz w drodze do samochodu około 9:30.

W dni, w których wiatr wieje na północny zachód, pilot balonu zabierze Cię z Woodinville do Redmond. Będziesz mógł zobaczyć podgórze Cascade Range i część metropolii Seattle. To naprawdę piękny lot!

Jeśli wolisz polecieć balonem na gorące powietrze później w ciągu dnia, jest to również opcja w Over the Rainbow. Znowu polecisz z Woodville do Redmond. Wiatry południowo-wschodnie mogą zmienić kurs z Maltby na Snohomish, gdzie dostępnych jest większość tych samych wspaniałych zabytków Waszyngtonu. Balon wystartuje około dwóch godzin przed zachodem słońca. Dorośli mogą delektować się cydrem, piwem i winem.

Możesz także podróżować z tobą i małą grupą do ośmiu pasażerów prywatnym lotem. Koszt przelotu balonem przez Over the Rainbow zaczyna się od 199 USD.

16509 140ten Place Northeast, Woodinville, Waszyngton 98072 | 425-487-8611

Magazyn balonów

założona w 1978 roku, Magazyn balonów w Snohomish ma długą historię w wielkim stanie Waszyngton. Latają czterema różnymi balonami na ogrzane powietrze. Przesilenie jest najnowszym balonem i obecnie największym we flocie Balloon Depot, ponieważ mierzy 225 000 stóp sześciennych i może pomieścić 10 osób. Jesienne Słońce to mniejszy, bardziej intymny balon dla dwojga, który mierzy 77 000 stóp sześciennych.

Olympic jest jednym z tych, co Balloon Depot nazywa swoimi końmi roboczymi. To przestronne 210.000 stóp sześciennych z miejscem dla ośmiu osób. 2znaleźć Sun jest drugim balonem typu wół pociągowy, ponieważ może przewozić sześciu pasażerów na 180 000 stóp sześciennych.

Poranne przejażdżki Balloon Depot rozpoczynają się po wschodzie słońca i kończą toastem, kieliszkiem cydru jabłkowego lub szampanem, w zależności od twoich preferencji wcześnie rano (i twojego wieku). Wieczorne przejażdżki rozpoczynają się na godzinę przed zachodem słońca. Z przekąskami i grzankami odpowiednio uczcisz swoje lądowanie.

Loty poranne kosztują 230 USD na pasażera, a loty wieczorne to 275 USD na osobę. Możesz także wziąć udział w kwietniowej wycieczce Tulip Tour za 320 USD za pasażera. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wrażenia z lotu balonem w Seattle, rozważ wydarzenie Winthrop w marcu. Balloon Depot to weekendowa wycieczka na dwie noce w Sun Mountain Lodge. Przejedziesz także przez zimną dolinę Methow, a wszystko to za 400 USD za sztukę!

10520 Airport Way, Snohomish, Waszyngton 98296 | 877-881-9699 (bezpłatna linia) lub 360-805-1538

Przejażdżka balonem Snohomish

Podstawa Snohomish od 1984 roku, Przejażdżka balonem Snohomish została założona przez człowieka znanego tylko jako Kapitan Bob. Jest głównym pilotem i właścicielem firmy. Wyleciał balonem na ogrzane powietrze ponad 9000 godzin. Snohomish Balloon Ride wysyła swoje balony między majem a wrześniem, więc nie są otwarte przez cały rok. Przeciętny poranny lot trwa od 60 do 70 minut, a wieczorny średnio od 45 do 60 minut.

Po przybyciu na lot udaj się do Harvey Field, miejsca, w którym odbywa się lot balonem Snohomish. Jeśli twój lot jest rano, musisz być tam przed wschodem słońca, a wieczorem być gotowym na dwie i pół godziny przed zachodem słońca. Następnie jedziesz furgonetkami Snohomish Balloon Ride na ich miejsce startu. Zobaczysz, jak zmotoryzowane wentylatory nadmuchują balon na ogrzane powietrze, co zajmuje tylko kilka minut.

Snohomish Balloon Ride oferuje prywatne przejażdżki balonem dla dwóch do czterech osób za 1280 USD. Ich wspólne loty balonem mogą pomieścić do 10 osób i kosztują 259 USD za osobę. Wspólna przejażdżka o zachodzie słońca dla tej samej liczby osób kosztuje również 259 USD. Możesz wziąć udział w corocznym wydarzeniu Winthrop poprzez Snohomish Balloon Ride za 285 USD za osobę bez zakwaterowania.

Harvey Field, 10520 Airport Way, Suite B, Snohomish, Waszyngton 98290 | [email protected] | 425-903-7161

Wycieczki balonem Morning Glory

Następna na naszej liście jest Wycieczki balonem Morning Glory w Winthrop, którego właścicielem jest małżeństwo Melinda i Kurt Oakley. Mają port balonowy w Winthrop Inn, w którym warto się zatrzymać, jeśli spędzasz wakacje w Waszyngtonie. Aktywny sezon balonowy rozpoczyna się w Morning Glory w maju i trwa do września. Oferują jeden lot dziennie rano.

Całe doświadczenie trwa trzy godziny, ale przez cały ten czas nie będziesz w powietrzu. Gdy znów będziesz na ziemi po spektakularnej przygodzie balonem, możesz zjeść piknik z innymi pasażerami. Jednorazowo na balonie może przebywać do pięciu pasażerów. Ceny za przelot wynoszą 225 USD dla dzieci i 275 USD dla dorosłych.

Jeśli chcesz być tylko Ty i partner, lot dla dwóch osób kosztuje 950 USD. Całe romantyczne przeżycie składa się z pikniku na balonie, fantazyjnych czekoladek i bukietu podarowanego wam po wylądowaniu. Morning Glory co roku uczestniczy również w Balloon Roundup Weekend, gdzie można przelecieć nad Methow Valley za 275 USD za grupę.

Morning Glory ma określone zasady lotu dla swoich balonów na ogrzane powietrze. Zalecają, aby dzieci poniżej szóstego roku życia nie latały. Dorośli muszą spełniać limit wagi 275 funtów.

429 Eastside County Road, Winthrop, Waszyngton 98862 | [email protected] | 509-997-1700

Gwiazda Poranna Balon Co.

Od chwały porannej do Poranna gwiazda, to nasza ostatnia rekomendacja na lot balonem w rejonie Seattle. Możesz rozkoszować się pięknem Półwyspu Olimpijskiego, lecąc przez Sequim jednym z balonów na ogrzane powietrze Morning Star. Po drodze zobaczysz takie obszary jak Cascade Ridge, Mount Baker, Wyspy San Juan, Vancouver Island w Kanadzie i Hurricane Ridge w Olympic National Forest.

Wylecisz z lotniska Sequim Valley i lecisz przez ponad godzinę. Limit wagi całego koszyka wynosi 700 funtów, co ogranicza liczbę pasażerów, którzy mogą wejść na pokład. Po zakończeniu lotu popijasz musujący cydr lub szampana i delektujesz się babeczkami z pobliskiej piekarni That Takes the Cake. To wielokrotnie nagradzana piekarnia, mówi Morning Star.

Ogólne bilety wstępu kosztują 300 USD. Jeśli wolisz wypożyczyć jeden z ich balonów na ogrzane powietrze, możesz to zrobić za 1200 dolarów. Nadal otrzymujesz tosty i babeczki, a także pamiątkowy certyfikat, jeśli wynajmujesz.

Pakiet ucieczek dla nowożeńców zaczyna się od 1700 dolarów. Pracownicy Morning Star przyniosą aparat i GoPro, aby uchwycić wszystkie niesamowite chwile. Zapewniają też szampana. Otrzymasz również babeczki, baner „nowożeńcy” o długości 30 stóp, certyfikat lotu i kosz z kwiatami. Jeśli wolisz zabrać więcej swoich bliskich na ślub balonem na ogrzane powietrze, pakiet Here Comes the Bride za 2500 $ jest przeznaczony dla maksymalnie 10 osób.

Valley Airport, 468 Dorothy Hunt Lane, Sequim, Waszyngton 98382 | [email protected] | 360-601-2433

Końcowe przemyślenia

Loty balonem na ogrzane powietrze są obfite w rejonie Seattle, a także okolicznych miastach i miasteczkach w całym Waszyngtonie. Teraz, gdy masz do wyboru 6 wspaniałych firm balonowych, nie będziesz chciał czekać z rezerwacją podróży w przestworza!

powiązana zawartość

Najpopularniejszymi porami roku na loty balonem są od kwietnia do października. Jednak nie wszystkie firmy balonowe przestają działać w listopadzie. Lot balonem w zimie może być świetną zabawą i powinieneś być w stanie zarezerwować dowolny przedział czasowy o tej porze roku.

Decydujesz się zarezerwować lot balonem i dowiadujesz się, że będziesz musiał lecieć wcześnie rano. Wolisz nie, więc dzwonisz do innej firmy balonowej i słyszysz tę samą odpowiedź. Myślisz, że to trochę dziwne. Dlaczego balony na ogrzane powietrze latają rano?

Gdybyś mogła wybrać idealną porę roku na lot balonem, byłaby to wiosna lub lato, kiedy przebywanie na świeżym powietrzu jest przyjemne. Jednak wiedząc, że balony na ogrzane powietrze wykorzystują ciepłe powietrze do osiągnięcia elewacji, nie możesz nie zastanawiać się, czy zimno lub ciepło sprzyja lepszej pogodzie balonowej. Który to jest?