5 najlepszych wędek Kokanee do użytku z Downriggerem

Każdy chce wiedzieć, jaką wędkę kupić, ale niewielu faktycznie otrzymuje dobre rekomendacje.

Te pięć wędek jest naprawdę świetnych i pomoże ci w drodze po te pyszne ryby.

1. Tica KLEA/KLEB/KLEC/KLED Kokanee Szklana Wędka Serii

To wysokiej jakości wędka na wiele sposobów. Wędka „TICA” może pochwalić się fantastyczną ceną. Chociaż znajduje się na niższych kijach, w cenie od 45 do 75 USD, jest to zdecydowanie tańsza wędka, ale masz dość przyzwoite kompromisy.

Niektórzy twierdzą, że ta wędka jest lepsza niż wędziska za 100 USD, jest to fantastyczna, odnosząca sukcesy wędka na małe i średnie ryby.

Istnieje wiele wędek, a ten wyróżnia się po prostu solidnością. To świetna, niezawodna wędka, która spełni swoje zadanie i nie będzie tania. Nie pożałujesz zakupu tej wędki.

2. Okuma Celilo Kokanee Pro Trolling Rod

Wędka do trollingu Okuma Pro Przenosząca zakres testowy od 2 do 8 funtów, ta wędka jest absolutnie idealna dla naszego miękkiego łososia. W cenie 40 USD będzie to jeden z tańszych wędek Kokanee, które można znaleźć i jest bardzo polecany przez użytkowników.

Dzięki delikatnej, lekkiej akcji ta wędka wytrzyma uderzenia Kokanee, jednocześnie dając wystarczająco dużo, aby haczyk nie przedarł się przez jego szczękę.

Polecane do użytku z downriggerem, jest to idealna wędka, gdy nie wiesz, czego się spodziewać. W dwóch częściach przechowywanie nie może być prostsze. Ta wędka może być używana z downriggerów w większych łodziach, ale była również używana w mniejszych łodziach aluminiowych z wysokim wskaźnikiem sukcesu.

Być może największym atutem tej wędki jest jej cena. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym weterynarzem, posiadanie przy sobie drogiego złamania kija jest jedną z najgorszych możliwych rzeczy. Nie tylko tyczka pęka, ale ryba, która to zrobiła, zazwyczaj ucieka. Jednak w tym przypadku, jeśli Twój biegun się złamie (co według recenzji nie wydaje się być problemem), stracisz tylko 40 USD.

Czytać  Czy mogę używać Pepperoni jako przynęty na ryby?

40 USD to bardzo małe ryzyko, a biorąc pod uwagę, że ta niesamowita wędka jest nagrodą, nie ma powodu, aby czekać z zakupem tego.

3. Wędka odlewnicza G.Loomis E6X Kokanee Trolling

Oficjalny opis, który twierdzi, że łowisz więcej ryb niż inne wędki, ma również metkę z ceną, która daje nadzieję, że wyłowisz więcej ryb niż w przypadku poprzednich wędek.

W cenie 180 USD ta wędka ma recenzje, które ją potwierdzają. Dzięki fantastycznemu wyważeniu i świetnemu wyczuciu w dłoni, na pewno dostajesz to, za co płacisz, kupując tę ​​wędkę.

Chociaż niewiele osób wydaje się mówić o tym G. Loomis, recenzje, które mogę znaleźć, są zachwycające i nikt nie wydaje się żałować, jeśli chodzi o ich zakup.

Dzięki zmniejszonemu tarciu linki, które pomaga wyeliminować skręcanie się linki, gumowo-korkowej rękojeści oraz dodatkowej czułości, ta wędka doskonale leży w dłoni i na downriggerze.

Możliwość zobaczenia i wyczucia każdego uderzenia w ten słupek pozwoli ci szybciej zareagować, być może decydując o wylądowaniu i utracie zdobyczy.

Niezależnie od tego, czy trollingujesz, czy jigujesz, ta wędka ma siłę i elastyczność, aby poradzić sobie z każdym rzucaniem w nią ryby.

Ta wędka to trochę wędka z grzywką, co oznacza, że ​​ma niewielką liczbę osób, które ją faktycznie posiadają, ale każdy z nich przysięga na nią i prawdopodobnie nigdy więcej nie kupi innej marki.

4. CG 80GH | 8′ Kokanee Trolling Rod z grafitowym uchwytem

CG Trolling Rod Używając linki od 6 do 10 funtów, jest to kolejna wędka, która została absolutnie stworzona do miękkiego pyska łososia Kokanee. Dzięki akcji, która ma utrzymać rybę po braniu, i idealnie wyważonemu kręgosłupowi, aby ryba wpadła do sieci, nie jest to wędka, która zrobi ci źle.

Kokanee to naprawdę trudna ryba, a wielu rybaków nigdy nie widzi swojego połowu z powodu wspomnianego wcześniej miękkiego pyska łososia. Te ryby nie trzymają się dobrze sztywnych wędzisk, co sprawia, że ​​ta wędka jest dla nich idealna.

Czytać  CFMoto Side-by-Side: Czy są dobrej jakości?

Niezależnie od tego, czy jest to „wędzisko, które zawsze miałeś”, czy też próbujesz czegoś nowego, niewiele wędek będzie tak znajome, jak ta, gdy wypróbujesz ją po raz pierwszy.

CG 80 ma również reputację fantastycznej wędki, jeśli używasz więcej niż jednej wędki na raz. Dzięki świetnemu rozłożeniu, ta wędka nie ugina się z nurtem i nie martwi cię o splątaną żyłkę. Biorąc to pod uwagę, końcówka nie jest sztywna, więc nie poświęcasz jakości dla spokoju ducha.

Zalety tej miękkiej końcówki? Nie będziesz musiał się zastanawiać, czy Twój sprzęt otrzymuje trafienia, będziesz mógł je zobaczyć. Niezwykle czuły i pokazujący każde uderzenie, duże czy małe, będziesz wiedział, kiedy zacząć zwracać szczególną uwagę na swoją wędkę.

5. Wędka trollingowa Kokanee z piór orła

Wreszcie ostatnia, mamy naszą wędkę trollingową Eagle Claw Featherlight Kokanee. Podczas gdy internet wydaje się zgadzać, że nie jest to najdelikatniejsza wędka dostępna w sferze wędkarstwa Kokanee, internet zgadza się również, że można zrobić o wiele gorzej.

Dzięki wadze od 4 do 8 funtów, korkowej rękojeści i kręgosłupowi, który według wielu recenzentów może zginać się na pół, ta 30-dolarowa wędka jest fantastycznym zakupem dla początkującego lub jeśli po prostu nie wiesz, którą wędkę wybierać. Będąc na tańszym końcu spektrum dla wędek trollingowych Kokanee, nie będziesz tak bardzo wychodzić, jeśli coś pójdzie nie tak lub jeśli zdecydujesz, że to nie jest wędka dla ciebie.

Biorąc to pod uwagę, wydaje się, że internet nie ma wiele do powiedzenia na temat negatywnych opinii, jeśli chodzi o tę wędkę. Jeśli martwisz się estetyką, ten jasnożółty pręt może nie być twoją filiżanką herbaty i jak wspomniałem wcześniej, nie jest tak wrażliwy, jak niektórzy z jego braci.

Czytać  Jak trzymać kij do hokeja na trawie?

Ale brak czułości tej wędki nadrabia z nawiązką trwałością. Eagle Claw istnieje już od jakiegoś czasu i ta wędka też będzie.

Niezależnie od tego, jaką wędkę wybierzesz, po prostu wiedz, że dobry wędkarz będzie łowił ryby niezależnie od tego, jakiej wędki użyje. Powodzenia.