13 idealnych miejsc do jazdy na sankach w pobliżu Big Bear

Kiedy ludzie myślą o południowej Kalifornii, myślą o palmach i plaży, ale wielu będzie zaskoczonych, gdy odkryje, że Kalifornia oferuje wiele możliwości jazdy na sankach. Góry otaczające Big Bear są idealne do jazdy na sankach. Istnieje wiele różnych opcji do wyboru, jeśli szukasz pełnego wrażeń dnia na sankach.

Zanim zaczniemy, chciałem przypomnieć o kilku rzeczach. Parking w pobliżu Big Bear stał się ostatnio dość zatłoczony. Proszę parkować tylko w wyznaczonych miejscach parkingowych. Ponieważ wszystkie samochody są zaparkowane nielegalnie, nawet Emergency Response miał problem z bezpiecznym dotarciem do prawidłowej lokalizacji połączenia.

Proszę pamiętać o posprzątaniu śmieci i zepsutych sanek. Wiele miejsc na sankach w Stanach Zjednoczonych zostało zamkniętych z powodu pozostawionych sań i śmieci od odwiedzających. Z tego powodu zorganizuję konkurs sprzątania, który możesz znaleźć na tej stronie tutaj. Zwycięzca ukończenia wygra 25 USD dla Dicks Dporting Goods.

1. Wielki Niedźwiedź Snow Play

Lokalizacja

42825 Big Bear Boulevard Big Bear Lake, Kalifornia

Znajduje się na zachód od Big Bear Village. Jest poza autostradą 18, gdy jedziesz w kierunku Big Bear Lake.

godziny

Otwarte codziennie od 10:00 do 16:00 (Night Tubing od 17:00 do 21:00)

Koszt

35 USD za osobę i 20 USD za dzieci o wzroście od 36 do 42 cali.

Więcej szczegółów

Big Bear Snow Play była niegdyś skocznią narciarską o nazwie Rebel Ridge. Później został przekształcony w światowej klasy skocznię tubingową, którą jest dzisiaj.

Ty i Twoja rodzina będziecie się uśmiechać od ucha do ucha, gdy będziecie zjeżdżać z każdego z biegów w fantastycznym tempie. Ten park oferuje jedne z najdłuższych tras tubingowych w południowej Kalifornii.

Jedną z najlepszych części tego parku tubingowego jest to, że nie musisz się nawet martwić o powrót pod górę. Wszystko, co musisz zrobić, gdy dotrzesz na sam dół, to wjechać zadaszoną „magiczną windą do dywanów” z powrotem na szczyt wzgórza.

Sekretem Big Bear Snow Play na dobrą zabawę na tubie jest śnieg. Nie tylko korzystają z naturalnego śniegu, który pada, ale także tworzą własny. Gwarantuje to, że podczas wizyty będziesz mieć dużo śniegu do zjeżdżania!

Gorąco polecam wypróbowanie nocnych saneczkach lub „nocnych rurek świecących”, jak to nazywają. To niezapomniane przeżycie!

Cały park jest oświetlony czerwonymi, niebieskimi, zielonymi i czarnymi światłami, tworząc piękny pokaz kolorów podczas zjeżdżania ze wzgórz.

Ten park oferuje również domek o powierzchni 1980 stóp kwadratowych, który jest wyposażony w toalety i bar z przekąskami. To doskonała okazja do rozgrzania się podczas picia gorącej czekolady lub jedzenia jednego z oferowanych przez nich produktów spożywczych.

Oprócz jazdy na sankach Big Bear Snow Play w miesiącach letnich oferuje GoKarting. Dzieciom spodoba się ściganie się z prędkością 30 mil na godzinę.

2. Zjeżdżalnia alpejska w Magic Mountain

Lokalizacja

800 Wildrose Lane Big Bear Lake, Kalifornia

To miejsce do zjeżdżania na sankach znajduje się na zachód od Big Bear Village, w dół autostrady 18. Tuż przy jeziorze Big Bear.

godziny

Godziny różnią się w zależności od sezonu. Godziny zimowe to od poniedziałku do piątku od 10:00 do 16:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do zmierzchu.

Koszt

Pojedyncza przejażdżka zjeżdżalnią Alpine kosztuje 6 USD, a przejażdżka z 5 książkami to 25 USD. Więcej informacji jest dostępnych na ich stronie internetowej.

Więcej szczegółów

Alpine Slide w Magic Mountain to najbardziej wyjątkowa opcja do jazdy na sankach na tej liście. Zamiast zjeżdżać na rurach lub zjeżdżać po pokrytym śniegiem wzgórzu, będziesz zjeżdżać po betonowym torze na specjalnie zaprojektowanych saniach, które pozwolą Ci sterować i kontrolować prędkość.

To jedyne autentyczne doświadczenie bobslejowe w południowej Kalifornii i sprawi, że będziesz chciał wracać raz po raz.

Po przyjeździe pojedziesz malowniczą przejażdżką wyciągiem krzesełkowym na szczyt góry. Podczas tej przejażdżki zanurzysz się w pięknie, które ma do zaoferowania Big Bear, a nawet będziesz mógł dobrze rzucić okiem na jezioro.

Na szczycie wzgórza otrzymasz swoje indywidualne sanki, które są wyposażone w teflonową prowadnicę i kółka z łożyskami kulkowymi. Następnym krokiem jest wskoczenie na sanki i cieszenie się ekscytującą jazdą.

Zjeżdżalnia Alpejska jest otwarta przez cały rok. W tym miejscu dostępnych jest również wiele innych letnich atrakcji. Istnieją opcje, takie jak GoKarting, 18-dołkowe minigolf i podwójna zjeżdżalnia wodna.

Oprócz tego dostępna jest również nowa atrakcja o nazwie orzeł w locie. Szybujący orzeł da Ci wrażenie latania, gdy będziesz katapultowany przez teren z prędkością 28 mil na godzinę.

3. Teren piknikowy Aspen Glen

Lokalizacja

40105 Droga Mill Creek Big Bear Lake CA

Ten teren piknikowy i saneczkarski znajduje się w mieście Big Bear Lake, zaledwie 10-15 minut od Big Bear Village.

Koszt

To miejsce do jazdy na sankach znajduje się na terenie parku narodowego, dlatego wymagane jest wykupienie karnetu na przygodę za 5 USD (karnet dzienny) lub 30 USD (karnet roczny).

Więcej szczegółów

Ten piękny teren piknikowy oferuje wiele wzgórz do zjeżdżania na sankach do wyboru. Wiele wzgórz to łagodne zbocza z dużą ilością pokoi, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi.

Aspen Glen to także wspaniały teren do ulepienia bałwana, ulepienia śnieżnych aniołów lub rozpoczęcia walki na śnieżki.

Może jednak być dość tłoczno. Zaleca się przybycie tam przed 10 rano lub w pobliżu kurzu, jeśli chcesz uniknąć tłumów.

Po zakończeniu jazdy na sankach możesz zrelaksować się w strefie piknikowej, która obejmuje stanowisko do grillowania i nieogrzewaną toaletę.

Przyroda na tym torze saneczkowym zapiera dech w piersiach. Robienie zdjęć na sankach rodziny jest koniecznością!

4. Grizzly Ridge Tubing Park na Snow Summit

Lokalizacja

880 Summit Blvd. Big Bear Lake, Kalifornia

W mieście Big Bear Lake tuż przy drodze z ośrodka narciarskiego Bear Mountain.

godziny

Codziennie od 10:00 do 17:00 (ostatni bilet sprzedawany o 15:30)

Koszt

Parking jest bezpłatny. Ceny wahają się od 25 do 35 USD za 1,5-godzinną sesję. Ceny różnią się w zależności od wieku i dnia tygodnia. Więcej informacji jest dostępnych na ich stronie internetowej.

Więcej szczegółów

Grizzly Ridge Tubing Park w Snow Summit to świetne miejsce dla wszystkich grup wiekowych. To jest ten miejsce, do którego należy się udać, jeśli chcesz ominąć kolejki w ośrodku narciarskim.

To miejsce oferuje trzy niesamowite ścieżki do rur, które są codziennie przygotowywane. Będziesz krzyczeć z radości, gdy zjeżdżasz ze wzgórz na szybkich / wytrzymałych dętkach, które są oferowane w parku.

Wiele osób lubi ten park, ponieważ jest mniej zatłoczony i oferuje długą i przyjemną jazdę. Poza tym nie musisz nawet wracać na wzgórze. Możesz po prostu zabrać ruchomą windę do dywanów z powrotem na górę.

5. Początek szlaku Gray’s Peak

Lokalizacja

Grays Peak Trail, Fawnskin, CA

Znajduje się po przeciwnej stronie jeziora, między tamą a miastem Fawnskin.

Koszt

Wolny.

Więcej szczegółów

Jeśli szukasz świetnego miejsca na rodzinne sanki za darmo w pobliżu Big Bear, to jest to miejsce. Jego łagodne zbocza zapewniają dużo miejsca dla rodziny i nie są zbyt strome ani zbyt płaskie dla dzieci.

Pod koniec długiego dnia na sankach możesz zrelaksować się w ich strefie piknikowej, podziwiając widoki na jezioro i okolicę.

To miejsce oferuje również dobrej jakości toalety, szlaki turystyczne i jest idealne do innych aktywności na śniegu.

6. Szlak grzebienia kuguara

Lokalizacja

Cougar Crest Trail, Big Bear, CA 92314

Na północ od jeziora przy autostradzie 38 po prawej stronie drogi.

Koszt

Wolny.

Więcej szczegółów

Cougar Crest Trail oferuje wspaniałe wzgórza saneczkowe. To świetna opcja, jeśli szukasz również mniej zatłoczonego doświadczenia na sankach.

Parking może być trudny do zdobycia, ale kiedy znajdziesz miejsce, piękno okolicy i wspaniałe wzgórza saneczkowe sprawiają, że warto.

Uwaga: Śnieg w tym miejscu ma tendencję do topnienia szybciej niż inne. Sugeruje się zakup sanek piankowych zamiast plastikowych. Bądź czujny do odsłoniętych skał.

7. Plac zabaw na śniegu w Barton Flats

Lokalizacja

Znajduje się poza autostradą 38 poza Redlands przez Jenks Lake Road West.

Koszt

Ta lokacja wymaga przepustki na przygodę, którą można kupić za 5 $.

Więcej szczegółów

To kolejne miejsce, które warto odwiedzić. Świetnie nadaje się do jazdy na sankach i innych zabaw na śniegu.

Barton Flats Snow Play Area znajduje się na terenie lasu państwowego. W tej lokalizacji nie ma mnóstwa dużych wzgórz. Jest więc świetny dla małych dzieci, które nie są jeszcze gotowe na duże skocznie.

8. Tajne wzgórze saneczkowe nad jeziorem Green Valley

Lokalizacja

Nad jeziorem Green Valley, zaledwie 18 mil na zachód od Big Bear.

Koszt

Wolny.

Więcej szczegółów

Green Valley Lake Sledding Hill to wyjątkowe miejsce do jazdy na sankach. Powodem, dla którego jest tak wyjątkowy, jest jego historia. Wzgórze saneczkowe było kiedyś ośrodkiem narciarskim, który był przekazywany z właściciela na właściciela, aż do ostatecznego zamknięcia w 2008 roku.

Były ośrodek narciarski jest teraz idealnym miejscem do jazdy na sankach. Stare trasy narciarskie zapewniają idealnie nachyloną jazdę bez obawy o uderzenie w drzewo lub duże skały.

To miejsce jest absolutnie warte odwiedzenia. Więcej informacji o tym, jak się tam dostać, znajdziesz na stronie Eksploruj.

9. Park Boulder Bay

Lokalizacja

39148 Kalifornia 18, Big Bear Lake, Kalifornia

Koszt

Wolny.

Więcej szczegółów

Boulder Bay Park to świetne miejsce do wędkowania, ale zimą może być również doskonałym miejscem do zjeżdżania na sankach. Nierzadko można zobaczyć ludzi zjeżdżających na sankach z różnych wzgórz znajdujących się w okolicy.

Sceneria w tym miejscu jest niesamowita i zapewnia zanurzenie w naturze.

10. Krawędź Światowego Obszaru Śniegu

Lokalizacja

26577 CA-18, Rimforest, CA

Koszt

Wymagana jest przepustka na przygodę o wartości 5 USD.

Więcej szczegółów

Rim of the World to nie tylko świetne miejsce do zjeżdżania na sankach, ale także do zabawy na śniegu. Możesz także ulepić bałwana i ulepić śnieżne anioły na tym małym obszarze śnieżnym.

To miejsce do zjeżdżania na sankach, położone w górach San Bernardino, może pokryć sporo śniegu, co jest idealne do jazdy na sankach.

W weekendy jest trochę intensywnie użytkowany, więc najlepiej jest iść w dni powszednie podczas sezonu otwartego.

11. Zimowy plac zabaw w zaspie

Lokalizacja

34600 CA-18, Green Valley Lake, CA

Znajduje się niedaleko Big Bear Village w dół Hwy 18.

Więcej szczegółów

Snowdrift jest największym i najstarszym parkiem snowtubingowym w południowej Kalifornii i znajduje się w Narodowym Lesie San Bernardino.

To miejsce wymaga specjalnego pozwolenia na użytkowanie dla tych, którzy chcą jeździć na sankach w okolicy. Po uzyskaniu pozwolenia teren ten jest doskonałym miejscem do jazdy na sankach.

Ta lokalizacja jest przyjazna dla rodzin, ponieważ ma stoki zaprojektowane dla wszystkich poziomów możliwości jazdy na sankach.

Ten obszar jest przeznaczony tylko dla dętek, więc upewnij się, że masz dętkę zamiast sań.

12. Szlak leśny

Lokalizacja

41948 N Shore Dr, Big Bear, CA 92314

Koszt

Wymagana przepustka na przygodę o wartości 5 USD.

Więcej szczegółów

Woodland Trail jest pełen małych wzgórz saneczkowych. Jest dużo miejsc do parkowania. Dostępne są łazienki oraz miejsca na piknik.

To miejsce do zjeżdżania na sankach było przez wielu określane jako zimowa kraina czarów. Oferuje spokojne i pogodne wrażenia z jazdy na sankach.

13. Autostrada 18

Lokalizacja

Autostrada ciągnie się od Bear Lake Village aż do Running Springs.

Koszt

Zwykle za darmo w zależności od obszaru.

Więcej szczegółów

Jazda na Hwy 18 to wspaniała przygoda. Droga przecina góry i silnie zalesione tereny. Na tej drodze jest wiele nieoficjalnych miejsc do jazdy na sankach. Jeśli będziesz mieć oczy otwarte na dobre miejsce, będziesz w stanie je znaleźć.

Uważaj, gdzie parkujesz i zawsze wybieraj bezpieczną tor saneczkowy.

Nasze najlepsze propozycje na sanki – przygotuj się!

Rura śnieżna Toobski Slopemaster

dla dzieci i dorosłych

Elastyczny latający spodek Paricon

Długotrwałe dla dzieci/dorosłych

powiązana zawartość

Jeśli myślisz o rezygnacji z pełnej zabawy sesji na sankach z powodu braku spodni śnieżnych, pomyśl jeszcze raz! Wypróbuj jedną z tych alternatywnych garderoby i ruszaj na wzgórza.

Niezależnie od tego, czy masz napięty budżet, czy po prostu nie masz sań, mam dla ciebie ochronę. Nie ma powodu, aby przegapić zabawny dzień na sankach, ponieważ brakuje Ci odpowiednich sanek! Z czego skorzystać, jeśli nie masz sanek?

Zima może być prawdziwą przeszkodą, ale najlepszym sposobem, aby ją jak najlepiej wykorzystać, jest wyjście i zabawa na śniegu i mrozie. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż jazda na sankach. Oto, co uznałem za 9 najlepszych sanek, które można kupić online