13 Idealne miejsce do jazdy na sankach w pobliżu Detroit

Zamiast hibernować w domu tej zimy, możesz pokonać mroźną pogodę, jeżdżąc na sankach. W obszarze Detroit Metro i otaczających obszarach, takich jak Ann Arbor, Franklin, Northville i Milford, można wybierać spośród mnóstwa wzgórz.

Te ekscytujące wzgórza nie są zbyt daleko od domu i dadzą Tobie i Twojej rodzinie wymówkę, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się zimową krainą, jaką staje się Michigan. Co więcej, większość tych wzgórz jest bezpłatna i wymaga jedynie ciepłego ubioru i zabrania sań! Więc zamiast przytulać się do koca, wypróbuj jedno z tych trzynastu doskonałych miejsc do zjeżdżania na sankach.

1. Park Wioski Beverly Hills

Lokalizacja

18801 Beverly Road Franklin, MI

Beverly Hills Village Park znajduje się 25 minut na północny zachód od centrum Detroit w dzielnicy Beverly Hills.

godziny

Codziennie od 8:00 do 22:00

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Ten 34-hektarowy park oferuje dwa wspaniałe wzgórza do zjeżdżania na sankach.

Jedno wzniesienie jest bardzo duże i oferuje przejażdżkę życia dla tych, którzy lubią jechać szybko. Wystarczy wspomnieć, że jedną z naprawdę fajnych rzeczy na wzgórzach w Beverly Hills Village Park jest to, że są one również dość szerokie i zapewniają dużo miejsca dla sanek.

Drugie wzgórze w parku jest nieco mniej strome i jest świetną zabawą dla najmłodszych, którzy również chcą dołączyć do akcji. To wzgórze jest zachodnią częścią wzgórza saneczkowego. Ma trochę płaskowyżu w połowie wzgórza, a następnie opada ponownie, aż osiągnie dno.

Kolejną zachętą do odwiedzenia tego parku jest fakt, że istnieją nie tylko możliwości jazdy na sankach, ale także inne zimowe aktywności.

Na stoku saneczkowym jest też kilka świetnych terenów do uprawiania narciarstwa biegowego i snowboardu.

Oprócz tego przez całą zimę odbywają się różne wydarzenia, w których możesz wziąć udział. Każdego roku odbywa się Zimowy Dzień Rodzinnej Zabawy, który obejmuje jazdę na łyżwach, jaskinię śnieżną, którą dzieci mogą zwiedzać, zimowy golf, zimowy softball, przekąski i ciepłe napoje.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Największa/główna górka saneczkowa znajduje się około ćwierć mili od parkingu. Przygotuj się na spacer.

Należy również zauważyć, że las znajduje się zaledwie 30 metrów od najbardziej stromego wzgórza. Zachowaj ostrożność podczas zjeżdżania na sankach i unikaj wchodzenia do lasu.

2. Park Shiawassee

Lokalizacja

Shiawassee Park znajduje się 30 minut na zachód od Detroit na przedmieściach Farmington. Park znajduje się między Farmington Rd i Power Rd.

godziny

9:00 do 22:00

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Ten piękny park jest jednym z najpopularniejszych terenów saneczkowych w hrabstwie Oakland. Oferuje wzgórze o długości od 300 do 400 stóp, które jest idealne dla wszystkich grup wiekowych. Pokryta śniegiem górka jest świetna, ale znana jest również z tego, że jest bezpieczna. Możesz iść na całość i czuć się komfortowo, wiedząc, że będziesz w stanie zatrzymać się na dole.

Spokój ducha może sprawić, że podróż będzie o wiele przyjemniejsza.

Wzgórze jest również ustawione w sposób, który znacznie ułatwia wspinanie się z powrotem. Istnieją ścieżki spacerowe z płotami, które pomagają w procesie wędrówki powrotnej.

Ze względu na swoją popularność, Shiawassee Park może być dość zatłoczony, gdy warunki są naprawdę dobre. Dobrym pomysłem jest przybycie trochę wcześniej, aby pokonać tłumy.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Parking jest najłatwiejszy, jeśli znajdziesz miejsce w budynku administracji szkoły lub w garażu autobusowym w pobliżu wzgórza.

3. Park Cass Benton

Lokalizacja

18951 Northville Road Northville, MI

To miejsce znajduje się około 35 minut od Detroit i znajduje się tuż przy I-275. To jest na północ od Plymouth w rejonie Northville.

godziny

7 rano do zmierzchu

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Cass Benton Park jest jednym z najstarszych terenów saneczkowych w okolicy Hines Park. Ludzie jeżdżą na sankach w tym parku od lat 20. XX wieku. Ludzie cieszą się tym teraz tak samo, jak wtedy.

Cass Benton to pagórkowaty park z różnymi miejscami do zjeżdżania na sankach. Najlepszym miejscem jest ogromne Cass Benton Hill. To wzgórze sprawi, że zlecisz w dół z wielkim uśmiechem.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Cass Benton Park jest również znany z licznych miejsc piknikowych. Więc weź ze sobą sanki i przekąskę do jedzenia.

4. Park metra Kensington

Lokalizacja

4570 Huron River Parkway Milford, MI

Kensington Metro Park znajduje się dość daleko od centrum Detroit (39 mil), ale warto go odwiedzić.

godziny

6 rano do 22:00

Koszt

10 USD za pojazd

Więcej informacji

Kensington Metropark to wspaniałe miejsce na zimę w Michigan. Park jest piękny i obejmuje lasy, które mogą stworzyć najbardziej malowniczą zimową scenę po śnieżycy.

Metropark oferuje również różne wzgórza saneczkowe. Te wzgórza saneczkowe różnią się wielkością i nachyleniem, co czyni je doskonałymi dla wszystkich saneczkarzy.

Bardziej doświadczeni saneczkarze będą zachwyceni podczas bombardowania większych i bardziej stromych wzgórz. Najmłodsi również będą się dobrze bawić i będą bezpieczni, schodząc z króliczego wzgórza. To wzgórze zawiera wyściełane drzewa dla dodatkowego bezpieczeństwa.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Park oferuje również tory saneczkowe, wzgórza do snowboardu (obie znajdują się na terenie piknikowym Orchard Picnic Area), narciarstwo biegowe i rowery na grubych oponach.

5. Metropark nad jeziorem St. Clair

Lokalizacja

31300 Metro Parkway, Harrison Township, MI

St. Clair Metropark znajduje się 30 minut na północny wschód od Detroit, tuż przy I-94. Znajduje się nad brzegiem jeziora St. Clair.

godziny

7:00 do 20:00

Koszt

10 USD za pojazd

Więcej informacji

Jeśli chcesz doświadczyć jazdy na sankach w pobliżu dużego jeziora, to jest miejsce dla Ciebie. Sama skocznia znajduje się w obszarze West Playfield.

Oprócz wspaniałego stoku, to miejsce do zjeżdżania zawiera również komfortową stację, ogrzewalnię i stoły piknikowe, które są idealne na relaks po długim dniu spędzonym na sankach.

Park oferuje również inne zajęcia, takie jak jazda na łyżwach, narciarstwo biegowe i wędkarstwo podlodowe. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą aparat, ponieważ obszar ten jest bardzo malowniczy i zamienia się w zimową krainę czarów.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Parking jest bardzo wygodny i blisko wzgórza.

6. Wzgórze saneczkowe Booth Park

Lokalizacja

Booth Park znajduje się w mieście Birmingham, tuż przy Woodward Ave.

godziny

Nie dotyczy

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Booth Park to jedno z najlepszych miejsc, w których maluch może pojeździć na sankach. Ma małe wzgórze, które nie jest zbyt strome dla małych jeźdźców.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Park oferuje również wiele innych udogodnień i atrakcji. Ma rozległy plac zabaw, labirynt i tunel, wzgórze darni, amfiteatr i wiele więcej.

Gorąco polecam odwiedzić ten park również w miesiącach letnich.

7. Park Łysy

Lokalizacja

5271 Canyon Street, Detroit MI

Położony na północny wschód od centrum Detroit, na prawo od I-94 w pobliżu Grosse Pointe.

godziny

6 rano do 22:00

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Mimo, że nazwa parku brzmi jak „pech”, obiecuję, że daleko mu do tego. Ten park oferuje przyzwoite wzgórze do zjeżdżania na sankach, które z pewnością zapewni szczęście podczas jazdy na sankach.

Oferuje również szlaki turystyczne, szachownicę naturalnej wielkości, a psy są mile widziane.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Miejsce to wydaje się nie być zbyt zatłoczone zimą, co sprawia, że ​​jest to dobry wybór, jeśli chcesz mieć przestrzeń osobistą.

8. Detroit Riverfront / Park stanowy Miliken

Lokalizacja

1900 Atwater Street, Detroit, MI

Ten park stanowy znajduje się w samym sercu centrum Detroit, nad brzegiem rzeki Detroit.

godziny

Nie dotyczy

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Riverfront/Milliken State Park był pierwszym parkiem miejskim w Michigan i obecnie oferuje 31-hektarowy teren zielony w samym sercu śródmieścia. Park oferuje również wspaniałe wzgórze do zjeżdżania na sankach.

Kto wie, że tak dobre sanki byłyby tak blisko miasta. W rzeczywistości, po zjechaniu na sanki, możesz pojeździć po mieście i kupić gorącą czekoladę lub kawę, aby się rozgrzać.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Ten park stanowy oferuje również zadaszone miejsca na piknik, które stanowią idealne miejsce do odpoczynku między sesjami na sankach.

Oferuje również wędkowanie z brzegu i toalety do użytku publicznego.

Proponuję sprawdzić również 63-metrową wieżę oświetleniową, która znajduje się w parku.

9. Centrum Obywatelskie Park

Lokalizacja

300 W. 13 Mile Road, Madison Heights, MI

Civic Center Park znajduje się zaledwie 20 minut na północ od Detroit w Madison Heights.

godziny

od 7:00 do 22:00

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Civic Center Park to jedno miejsce, które zdecydowanie powinieneś sprawdzić. Znajduje się tuż za Lamphere High School i Civic Center.

Jeśli chodzi o saneczkarstwo, to jest to zarówno duża/stroma skocznia dla bardziej doświadczonych saneczkarzy, jak i krótsza/mniejsza skocznia dla młodszych lub mniej doświadczonych.

Na tym wzgórzu jest mnóstwo zabawy, gdy spadają zimowe śniegi. Z tego powodu jest to jedno z najlepszych wzgórz w okolicy i może być zatłoczone.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Parking jest łatwy i obfity. Park oferuje również kilka pawilonów piknikowych i jest doskonałym miejscem dla rodzin na zimowy dzień.

10. Wzgórze saneczkowe w parku dziedzictwa

Lokalizacja

24915 Farmington Road, Farmington Hills, MI

To wzgórze znajduje się 30 minut na północny zachód od centrum Detroit, w sercu Farmington Hills.

godziny

Od wschodu do zachodu słońca

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Heritage Park obejmuje 211 akrów ziemi z 4,5 milami szlaków, które można wykorzystać do uprawiania turystyki pieszej i narciarstwa biegowego. Oferuje również dobrej wielkości wzgórze do zjeżdżania.

Wzgórze nie jest tak strome jak wzgórze saneczkowe Shiawassee, ale jest nieco strome. To może nie być najlepsza opcja dla bardzo małych dzieci. Jest to świetna zabawa, ale rodzice powinni zachować ostrożność.

11. Pole golfowe Huron Hills

Lokalizacja

3465 E Huron River Dr, Ann Arbor, MI 48104

Miejsce to znajduje się 55 minut na wschód od Detroit w mieście Ann Arbor.

godziny

6:30 do 22:00

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Miejsce to może być polem golfowym, ale zimą zamienia się w raj dla saneczkarzy. Do wyboru jest wiele wzniesień o różnej wielkości. Jest tam strome wzgórze, które oferuje zabawną i długą jazdę dla tych, którzy szukają czegoś intensywnego.

Pole golfowe Huron Hills jest ulubionym miejscem mieszkańców Ann Arbor. Może być trochę tłoczno, ale nie musisz się martwić. Jest dużo miejsca i mnóstwo wzgórz do zabrania.

Część śniegu może być zbita po całym użytkowaniu, więc spróbuj udać się tam zaraz po uderzeniu świeżego śniegu, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Rzeczy, które warto wiedzieć

W pobliżu znajdują się inne wzgórza saneczkowe. To jest po drugiej stronie ulicy od Rolling Hills Park.

12. Ośrodek w koronach drzew

Lokalizacja

3962 Wilkinson Rd, Gaylord, MI

Treetops Resort jest trochę jazdy od Detroit. To około 3 godziny na północ.

godziny

Treetop Extreme Tubing jest otwarty tylko w weekendy. Piątek od 17.00 do 20.00, sobota od 10.00 do 20.00, a niedziela od 10.00 do 15.30.

Koszt

Od 15 do 21 USD za godzinną sesję, w zależności od dnia.

Więcej informacji

Ten ładny kurort znajduje się dość daleko od Detroit, ale jest świetną opcją, jeśli chcesz wydostać się z miasta i znaleźć spokój i relaks w lesie.

Treetops Resort to idealne miejsce na krótkie wakacje. Oferuje narty, snowboard, tubing, psie zaprzęgi, zimową jazdę na rowerze, wspaniałe widoki i wiele innych rzeczy.

W Treetops Resort możesz spędzić kilka godzin na tubingu. Mają strefę „Extreme Tubing”, która oferuje bezpieczne, ale strome przejażdżki. Warto, aby cała rodzina sprawdziła ten ośrodek!

Rzeczy, które warto wiedzieć

Treetops Extreme Tubing Hill posiada również linę holowniczą, która zaciągnie Cię z powrotem na szczyt wzgórza. To wspaniałe, ponieważ możesz dostać więcej przejażdżek i oszczędzać energię.

Warto również wspomnieć, że minimalny wymagany wzrost do jazdy w tym ośrodku to 42″.

13. Park Wzgórz

Lokalizacja

7660 Stony Creek Rd, Ypsilanti, MI

Ten park/tor saneczkowy znajduje się 45 minut na zachód od Detroit w pobliżu Ann Arbor.

godziny

Codziennie od 11:00 do 17:00.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Rolling Hills Sledding Hill to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, aby cieszyć się jazdą na sankach. Wzgórze oferuje 275-metrową przejażdżkę i ma bezpieczne miejsce postoju na dole.

Wzgórze do zjeżdżania na sankach zapewnia dużo miejsca do rozłożenia. Ma 70 stóp szerokości i różne obszary, które różnią się wysokością, dzięki czemu jest to idealne wzgórze do rodzinnego zjeżdżania na sankach.

Latem jest to popularny teren na świeżym powietrzu, więc jeśli mieszkasz w pobliżu, koniecznie odwiedź Rolling Hills przez cały rok.

Rzeczy, które warto wiedzieć

Wzgórze saneczkowe znajduje się za budynkiem leśniczówki. Posiada przestronny parking oraz toalety do użytku publicznego.

Rolling Hills oferuje również ogrzewaną przestrzeń, która wyposażona jest w kominek gazowy!