11 idealnych miejsc do jazdy na sankach w pobliżu Baltimore

Gdy płatki zaczną latać, Baltimore staje się rajem dla saneczkarzy. Do wyboru jest mnóstwo wspaniałych wzgórz saneczkowych, z których wiele znajduje się zaledwie kilka minut od centrum miasta. Przy tych wszystkich możliwościach jazdy na sankach nie masz wymówki, aby nie wyjechać tam i spróbować jednego z tych niesamowitych wzgórz już dziś!

1. Park Śledziowy

Lokalizacja

Harford Road i Argonne Drive Baltimore, MD 21218

Herring Run Park znajduje się 6,4 km na północny wschód od centrum Baltimore i znajduje się tuż obok jeziora Montebello. Park znajduje się między drogami Harford i Argonne.

godziny

Otwarte 24/7

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Herring Run Park ma wiele wzgórz, które stały się jednym z najlepszych miejsc do jazdy na sankach w regionie Baltimore. Geografia tego wydłużonego parku sprawia, że ​​jest to wspaniałe miejsce do jazdy na sankach. Lata erozji ukształtowały ten krajobraz i uczyniły go pagórkowatym.

Do tego dochodzą wzgórza o różnej wielkości, co sprawia, że ​​jest to świetne miejsce do jazdy na sankach dla całej rodziny. Dla każdego znajdzie się górka!

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Jazda na sankach to nie jedyna rzecz, jaką ma do zaoferowania Herring Run Park. Ten park to świetne miejsce, jeśli chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza. Park położony jest na naturalnym dziale wodnym, dzięki czemu jest bardzo malowniczy (nawet zimą). Możesz także łowić ryby, łowić ptaki, grać w koszykówkę, są też łazienki i miejsca na piknik do użytku publicznego.

2. Park Pattersona

Lokalizacja

2601 E Baltimore St, Baltimore, MD 21224

Ten park jest bardzo blisko centrum Baltimore. Znajduje się w dzielnicach Butcher’s Hill i Canton, które znajdują się 10 minut na wschód od obszaru metra.

godziny

Otwarte codziennie od 7:00 do 21:00.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Patterson Park to jedno z najpopularniejszych miejsc spędzania śnieżnych dni przez mieszkańców Baltimore. W całym parku znajdują się gwiezdne wzgórza saneczkowe, ale nic nie przebije wzgórza saneczkowego znajdującego się w pobliżu Pagody (po wschodniej stronie parku). To wzgórze jest dość duże i oferuje ekscytującą zjazd w dół.

Jeśli duże wzgórze nie jest twoją filiżanką herbaty (lub jeśli masz małe), proponuję zjechać jednym z wielu mniejszych wzgórz znajdujących się w parku o powierzchni 155 akrów.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Ze względu na dogodną lokalizację i niesamowite wzgórza saneczkowe, park ten może być strasznie zatłoczony w przyzwoity śnieżny dzień. Jeśli chcesz bardziej intymne wrażenia z jazdy na sankach, proponuję przyjechać wcześniej rano lub później wieczorem.

Ten park ma również wiele innych udogodnień, które warto sprawdzić. Po zakończeniu jazdy na sankach możesz zatrzymać się przy lodowisku lub zabrać dzieci na jeden z wielu placów zabaw. Oprócz tego, nie krępuj się zabrać swoich czworonożnych przyjaciół na sanki! Jest nawet park dla psów, w którym mogą biegać.

3. Budynek Rady Edukacji Hrabstwa Baltimore

Lokalizacja

6901 N Charles St, Towson, MD 21204

To miejsce do jazdy na sankach znajduje się na przedmieściach/mieście Towson, które znajduje się 15 minut na północ od Baltimore. Budynek hrabstwa znajduje się tuż przy BGMC HealthCare Hospital.

godziny

Nie dotyczy

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Jak na ironię, jest to świetne miejsce dla rodziców i dzieci, jeśli burza śnieżna zamknie szkoły. Tuż obok budynku Urzędu Edukacji Hrabstwa znajduje się duże wzgórze, które z pewnością zapewni rozrywkę Tobie i Twoim dzieciom przez wiele godzin. Niezależnie od tego, czy jesteś w okolicy Towson, czy poza nią, jest to miejsce, które musisz odwiedzić!

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

To miejsce do zjeżdżania na sankach, często określane jako „Wzgórze”, opada do rowu na dole zbocza. Upewnij się, że ty i twoje dzieci jesteście bezpieczni podczas podróży na dno, wiadomo, że ten rów zapewnia niesamowite zniszczenia!

Oprócz tego należy pamiętać, że na terenie tej nieruchomości nie ma żadnych udogodnień, takich jak łazienki czy miejsca na piknik.

4. Park Wymana

Lokalizacja

Wyman Park Dr, Baltimore, MD 21217

Wyman Park znajduje się tuż obok słynnego kampusu Uniwersytetu Johna Hopkinsa. To jest 10 minut jazdy na północ od centrum Baltimore.

godziny

Otwarte 24/7.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Ten 16-hektarowy park jest domem dla jednych z najlepszych wzgórz saneczkowych w mieście. Te wzgórza są tak dobre, że sprawiają, że ludzie wracają od ponad 100 lat! Gdy śnieg przylgnie do ziemi, miejsce to staje się mekką dla saneczkarzy.

W pogodny śnieżny dzień nierzadko można zobaczyć wielu saneczkach zjeżdżających po nasyconych adrenaliną wzgórzach.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Po jeździe na sankach możesz ogrzać zmarznięte dłonie i stopy w Muzeum Sztuki w Baltimore. To muzeum jest niesamowite i zawiera wiele nowoczesnych i klasycznych dzieł sztuki.

Na domiar złego jest tak blisko Wyman Park, że można by do niego dojść prawie na piechotę.

5. Nieszczelny park

Lokalizacja

4921 Windsor Mill Rd, Gwynn Oak, MD 21207

Leakin Park znajduje się 20 minut na zachód od Baltimore w rejonie Gwynn Oak. Park może znajdować się na skrzyżowaniu Hilton Pkwy i N Franklintown Rd.

godziny

Otwarte 24/7.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Ten przestronny park o powierzchni 1216 akrów znajduje się wzdłuż Płaskowyżu Piemontu i słynie z długich i stromych wzgórz, które zostały wycięte przez strumienie wpadające do Zatoki Chesapeake. To właśnie sprawia, że ​​to miejsce jest naturalnie idealnym miejscem do jazdy na sankach.

Najlepsze wzgórza w parku znajdują się za rezydencją krymską. Zapewniają długą i przyjemną jazdę i są warte wędrówki z powrotem pod górę.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Leakin Park znajduje się bardziej na odludziu i jest nieco mniej zatłoczony. To świetne miejsce, jeśli chcesz przeżyć niesamowite wrażenia z jazdy na sankach bez zatłoczonych wzgórz.

6. Park stanowy Oregon Ridge

Lokalizacja

13401 Beaver Dam Rd, Cockeysville, MD 21030

Oregon Ridge State Park znajduje się w Cockeysville, które jest nieco mniej niż 30 minut jazdy na północ od miasta.

godziny

Otwarte od wtorku do niedzieli od 9:00 do 17:00.

Koszt

Aby uzyskać więcej informacji o potencjalnych gratisach, odwiedź Park Stanowy Oregon Ridge stronie internetowej.

Więcej informacji

Zimą ten park stanowy zamienia się w zimową krainę czarów. Jego drzewa pokrywają się świeżym śniegiem, a wzgórza saneczkowe ożywają! Te wzgórza saneczkowe to nie żarty! Kiedyś były częścią ośrodka narciarskiego, ale teraz istnieją wyłącznie jako liczne stoki saneczkowe. Możesz liczyć na to, że obszar ten będzie doskonałym miejscem na zimową zabawę.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Oregon Ridge to także świetne miejsce do uprawiania wędrówek na rakietach śnieżnych i narciarstwa biegowego. W całym parku jest mnóstwo tras, które absolutnie warto sprawdzić. Oprócz tego przy wzgórzach saneczkowych znajduje się domek, który był kiedyś schroniskiem narciarskim, który można wynająć.

7. Gimnazjum w Dumbarton

Lokalizacja

300 Dumbarton Rd, Baltimore, MD 21212

Dunbarton Middle School znajduje się w Armagh i Yorktown w Baltimore, 10 mil na północ od centrum miasta. Gimnazjum znajduje się nieopodal Centrum Medycznego St. Joseph.

godziny

Nie dotyczy.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Jeśli szukasz miejsca do zjeżdżania na sankach, które sprzyja maluchom, to jest to miejsce, do którego należy się udać.

Jej mniejsze wzgórza znajdują się wokół pól między gimnazjum Dumbarton a podstawówką Rodgers Forge. Te łagodne stoki są ulubionym miejscem dzieciaków w tej części miasta.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Kiedy skończysz jeździć na sankach, a nie za zimno, możesz zafundować sobie lody w sklepie z lodami Uncle Wiggly’s, który znajduje się kilka minut od wzgórz saneczkowych.

8. Park Federalny

Lokalizacja

300 Warren Ave, Baltimore, MD 21230

Federal Hill Park znajduje się w samym sercu Baltimore i znajduje się w części Federal Hill-Montgomery. Park wychodzi na Inner Harbor i jest otoczony przez Warren Ave, Covington St., Key Hwy i Baltery Ave.

godziny

Otwarte 24/7.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Federal Hill to jazda na sankach Baltimore w najlepszym wydaniu! Jeśli szukasz wzgórza z widokiem, nie szukaj dalej. To miejsce do zjeżdżania na sankach wychodzi na piękną panoramę Baltimore i Inner Harbour. Oprócz dogodnej lokalizacji i oszałamiających widoków, wzgórze jest dość strome i oferuje niesamowitą jazdę!

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Ze względu na swoją doskonałą lokalizację w centrum miasta, park ten bywa bardzo zatłoczony. Jeśli poradzisz sobie z tłumami, to miejsce jest niezapomnianym miejscem do zjeżdżania na sankach.

9. Anne Arundel Community College

Lokalizacja

101 College Pkwy, Arnold, MD 21012

To miejsce do zjeżdżania na sankach znajduje się niedaleko miasta w miejscowości Arnold. jest to około 35-40 minut jazdy na południe od Baltimore.

godziny

Nie dotyczy

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Ta wspólnotowa uczelnia ma kilka niesamowitych wzgórz saneczkowych. Najlepszym miejscem do zjeżdżania na sankach są parkingi B i C. Znajdziesz tu kilka przyzwoitych wzgórz, które z pewnością zapewnią Ci rozrywkę przez dłuższy czas. Miejsce to jest idealne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Po zakończeniu jazdy na sankach możesz udać się do Parku Stanowego Sandy Point, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Sandy Point Shoal Light i most Chesapeake Bay Bridge. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą aparat!

10. Smith Hall Uniwersytetu Towson

Lokalizacja

7915 Glen Dr Towson, MD 21204

To wzgórze saneczkowe znajduje się 25 minut na północ od centrum Baltimore w mieście Towson. Miejsce do zjeżdżania na sankach znajduje się przy budynku Smith Hall na terenie kampusu, który znajduje się niedaleko Glen Dr.

godziny

Nie dotyczy.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Nie musisz być studentem, aby cieszyć się tym niesamowitym miejscem do jazdy na sankach. To wzgórze przyciąga zarówno studentów, jak i rodziny i oferuje przyjemną zjeżdżalnię w dół. Często zdarza się, że ludzie próbują zjeżdżać na nartach lub snowboardzie z tego wzgórza.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Jeśli masz trudności ze znalezieniem wzgórza saneczkowego, możesz zapytać. Miejscowi bardzo dobrze znają to miejsce. Miejsce powinno znajdować się tuż obok Smith Hall, czyli budynku angielskiego.

11. Stulecia Liceum

Lokalizacja

4300 Centennial Ln, Ellicott City, MD 21042

Centennial High School znajduje się w mieście Ellicot, 30 minut na wschód od Baltimore. Szkoła znajduje się tuż obok Centennial Park i pola golfowego Fairway Hills.

godziny

Nie dotyczy.

Koszt

Wolny.

Więcej informacji

Jeśli szukasz świetnego miejsca do zjeżdżania na sankach, które jest strome, ale niezbyt strome, to jest to miejsce! Wzgórze tuż przy liceum zaczyna się stromo, ale potem stopniowo się spłaszcza. Jest to idealne miejsce, aby zabrać rodzinę, a nawet może być dobrym miejscem do nauki/nauki jazdy na nartach i snowboardzie.

Dodatkowe rzeczy, które warto wiedzieć

Jeśli jeszcze w liceum nie nasyciłeś się jazdą na sankach, możesz pohuśtać się przy polu golfowym Fairway Hills i tam spróbować swoich sił.